Acar Akü Şarj Fırınları

Acar Akü’nün Şarj Fırınları ve Fırın sistemi, piller, dengeleyiciler, cam, seramik ve özel kimyasallarda kullanıma uygun Litharge’ı ekonomik olarak üretebilir.

Üretim ihtiyaçlarınıza bağlı olarak seçebileceğiniz iki sistem:

LCF1 

LCF3

180 – 360 Kg/Sa

1100 – 1400 Kg/Sa

400 – 800 lbs/Sa (7 Ton/Gün) 

2400 – 3000 lbs/Sa (30 Ton/Gün)

 Üretim Yetenekleri şunları içerir –

  • Toz Litre
  • Aglomere Litharj

Bu, besleme malzemesi olarak kurşun oksit (gerekli Litharge kalitesine bağlı olarak %12 – %25 Pb) kullanan bir sürekli üretim fırınıdır. Üretim sırasında, fırın reaksiyon odasına oksijen verilir, bu da Litharge’ın %0,05’ten daha az metalik kurşunla üretilmesini ve ayrıca yüksek serbest metal besleme malzemesinin kullanılmasını sağlar.

OKSİT ÖZELLİKLERİ

Litharge Şartnamesi 

Aralık

Toplam PbO

>%99,5 %

Toplam Serbest Kurşun

0,05 – 0,10 %

Asetik Asitte Çözünmez

0,01 – 0,10

Kırmızı Kurşun Oksitleri

<%0,05

 Litharge, reaksiyon odasından boşaltıldığında, Kırmızı Kurşun oluşumunu önlemek için su soğutmalı bir vidalı konveyör sistemine akar ve ardından gerekirse topakları parçalamak için bir kırıcıdan geçer. Litharge, mekanik veya pnömatik olarak bir depolama silosuna nakledildikten sonra nihai ürün spesifikasyonunu elde etmek için öğütülür.

Acar Akü’ın gelişmiş PLC kontrol sistemi, operatörlerin tüm süreç boyunca Litharge Furnace besleme ve boşaltma sistemlerini tüm yönleriyle kolayca izlemesine olanak tanır. Ve Acar Akü’ın kurşun oksitler hakkındaki bilgisiyle, üretilecek pil türü için en iyi ekipmanı seçmede müşterilere yardımcı olmak için bizi mantıklı bir seçim haline getiriyor.

Dünyanın önde gelen pil üreticilerinin, ekipman ve sistem ihtiyaçlarının karşılanması ve tavsiye edilmesi için neden Acar Akü’a güvendiğini öğrenin.