Acar Akü’nün verimli kurşun eritme kapları, erimiş kurşun ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır; 5 ila 147 ton kapasiteye sahiptir.

Acar Akü, aşağıdaki süreçler için yüksek kaliteli eritme potaları inşa etme konusunda uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir.

  • Barton Oksit Erimiş Kurşun Yemi
  • Bilyalı Değirmen Silindir Döküm
  • Kurşun Şerit Dökümü
  • Izgara Döküm
  • Parça Dökümü

Her eritme potası, Acar Akü’ın gelişmiş otomatik seviye kontrolünü, kurşun pompalama sistemlerini kullanır ve gaz, yağ veya elektrikli ısı ile çalıştırılır. Eritme potasının boyutu ve şekli, çevredeki ekipmanla bütünleşmek için gerekli alan boyunca hacme bağlı olarak yuvarlak, kare ve dikdörtgen boyutları arasında değişebilir. Pota konstrüksiyon malzemeleri karbon çeliği, paslanmaz çelik ve dökülebilir refrakter içerir ve eritme potası boyutuna ve müşteri tercihine bağlıdır.

Her eriyik potası, seçilen enerji kaynağına bağlı olarak seramik modüller veya ateş tuğlası ile kaplanmış refrakterdir. Ayrıca, özelleştirilebilir erişim kapısı boyutlarına ve konumlarına sahip ısı ve duman kontrollü bir egzoz davlumbazı da dahildir.

Acar Akü, dünyanın her yerinde faaliyet gösteren çok sayıda eritme potası ile özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde doğru boyutu özel olarak tasarlayabilir ve üretebilir!